S M+D do Bad Füssingu

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Bad Füssing...

       

Za zdravím do BAD FÜSSINGU

Jen s námi zažijete tu pravou relaxaci, uvolnění, dobrou pohodu a maximum za vaše peníze – zapojte se do seriálu zájezdů „nejen za zdravím do legendárních termálních lázní“. Z hloubky 1000 m pramení voda o teplotě 56 stupňů C, která se, již ochlazená na teplotu příjemnou pro tělo (27 – 42 stupňů C), využívá v bazénech. Léčebný sirník, který je ve velkém množství obsažen v termálních vodách těchto lázní, je vstřebáván kůží a transportován k nemocným místům v těle. Pro svou, v Evropě zcela ojedinělou kombinaci účinných látek, se léčivá voda v těchto lázní používá především k ošetření při nemocech pohybového aparátu. Podle přesvědčení tisíců návštěvníků a mnoha lékařů jsou účinky tohoto horkého zřídla, při léčení zdravotních problémů, jež přináší naše doba, zcela nepřekonatelné. Zvláště pak působí při revmatických onemocněních artróze a onemocnění kloubů, bolestech páteře, chronických bolestech i atopických ekzémů. Mimo bazénů je v lázních také parní sauna, restaurace, odpočívárna, cvičení …

Cestou možnost nákupů a vždy ještě něco navíc od M+D.                                                                                                           

Termíny: 03.11.2018,  08.12. 2018 advent,  13.04.2019 velikonoční                             

Cena:  650 Kč*) **)

*) Cena platná do stanoveného data rezervace, po tomto datu za příplatek 20,-Kč. Vánoční, silvestrovský a velikonoční zájezd  o 670 Kč **), upozorňujeme, že je nutná včasná rezervace, zájezdy jsou velmi brzy vyprodané.  Nástupy na trase Č.Budějovice, Vodňany, Husinec, Prachatice, Volary, Strážný, mimo tuto trasu za příplatek.

POZOR: cena označená *) neplatí pro stálé klienty M+D a objednávku celého cyklu zájezdů, zde je sleva 20 Kč/osoba/zájezd. Pro účastníky, kteří mají již zaplacenou alespoň zálohu platí původní cena.  

**) Cena může být upravena v případě zdražení vstupného.

Cena zahrnuje: dopravu včetně parkovacích poplatků, vstupné do lázní, průvodce, dárek M+D, a vždy něco navíc.

Cena nezahrnuje: celodenní stravu, pojištění – možné za doplatek 25 Kč/den/osoba do 70ti let. Lze domluvit v M+D (cestovní pojištění VZP).

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

EUROPA THERME

ZDE živé záběry z Europa Therme.

Bad Füssing (D) je bavorské lázeňské město zhruba 20 km za Pasovem, nedaleko hranic s Rakouskem. V Bad Füssing jsou tři velké termální lázně - Therme 1, Johannesbad a EUROPA THERME BAD FÜSSING. My již tradičně navštěvujeme právě EUROPA THERME BAD FÜSSING.

   

Nejen naši klienti, ale tisíce lázeňských hostů, návštěvníků z Německa i z České republiky vědí, jak veliká je nabídka lázní EUROPA THERME BAD FÜSSING. Po celých 365 dní v roce je návštěvníkům k dispozici více jak 3.000 metrů čtverečných vodní plochy s termální vodou v 19 různých bazénech s teplotou vody od 27 do 40°C. Ve 120 m dlouhém kanálu s divokou vodou, ve kterém proudí voda čtyřmi různými rychlostmi. ve čtyřech halách s krytými bazény, v sirné lázni se 76 speciálními tryskami, v obou plaveckých bazénech, ve čtyřech bazénech s bublinkovými koupelemi se 70 lehátky, v bazénech s horkou a se studenou vodou, nebo v novém bazénu s atrakcemi, promasírujte si tělo masážními tryskami, všude mohou hosté udělat něco pro své zdraví, nebo si pomoci od svých nemocí.

  

Nejrozsáhlejší studie, která byla v německých lázních provedena, uvádí, že pravidelné užívání různých zařízení s termální vodou v Bad Füssing způsobuje snížení potřeby užívání léků a potřebných konzultací u lékaře, zvyšuje hybnost kloubů, především obratlů. Lázně nabízí řadu novinek - jako třeba každou středu (pouze od října do dubna) od 18:00 hodin nabízený vodní jogging v bazénu s hvězdnou oblohou, nebo pravidelnou vodní gymnastiku v traktu krytých bazénů (zdarma), ty vám napomohou znehybnělý pohybový aparát přivést znovu do formy. V areálu se nalézá i parní jeskyně, je zde spousta možností si v klidu odpočinout v suterénu s výhledem do atria.

Ideálním doplňkem je 1000 metrů čtverečných velký saunový ráj - Sauna Paradies lázní EUROPA THERME BAD FÜSSING, kde najdete vedle 3 suchých finských saun s teplotou 80 až 90°C, 1 bylinková parní sauna s teplotou 55 °C, 2 orientální lázně se 45 °C, 3 parní jeskyně s teplotou 49°C.

V areálů lázní je restaurace.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Lázně Johannesbad – jedinečné v Německu

 

Lázně Johannesbad Therme se svým státem uznaným léčebným pramenem patří s cca 4.500 m2 vodní plochy a se 13 bazény (27-39° C) k největším lázním Evropy. Pohybové a masážní koupele, vulkanická lázeň, bazénem s umělými vlnami, nový proudnicový masážní bazén (se zhruba 60 inovacemi, jedinečnými masážními zařízeními, LED osvětlení a nejmodernější technikou), 5 saun a 60.000 m2 odpočinkových venkovních ploch Vás zvou k uvolnění. Hosté si k tomu užívají velké oddělení wellness.

   

» zařízení v lázních Johannesbad: lázně, svět saun, wellness, oddělení fitness, odbornou kliniku, léčebné centrum

» státem uznaný léčebný pramen

» 4.500 m2 vodní plochy, všech 13 bazénů s léčivou vodou, 60.000 m2 odpočinkových venkovních ploch

» nový proudnicový masážní bazén: asi 60 inovací, nové bublinkové koupele s lehátky, masážní zařízení k masážím celého těla, zařízení na masáže zad Vario, bublinkové masážní trysky na dně bazénu pro masáže reflexních zón na nohou, osvětlovací systém s osvětlovacím systémem LED, nejmodernější pumpy v kanálu s divokou vodou

» svět saun na ploše 800 m2: Osmanischer lázeňský chrám (50° C), Indická krystalová a květinová parní lázeň (46° C), Římská potní lázeň (50° C), Füssingská potní komora (85° C), finská sauna (90° C), Ledová jeskyně - Iglu

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2017

TOPlist
aktualizováno: 12.11.2018 15:30:37