DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

DOPIS KLIENTŮM

Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Vážení a milí klienti M+D,

od samého založení M+D jsme počínání naší cestovní kanceláře a po reformacích cestovní agentury zakládali vždy na pravdivé informovanosti, vás klientů, z naší strany.

Proto i dnes musím stejnou měrou napsat, že v současné době plné neočekávaných i částečně tušících nařízení a omezení je cestovní ruch ve velké krizi. Lidé z pochopitelných důvodů se obávají cestovat, nebo pro různá nařízení a pohledy na naši oblast ani nemohou cestovat. Museli jsme tedy s chladnou hlavou posoudit své možnosti, ač jde pro nás o velmi bolavou srdeční záležitost.

S mnohými z vás se náš prvotní obchodní vztah změnil v přátelské pouto a my jsme za to velmi vděčni a děkujeme vám za přátelský přístup i vaše objednávky.

Proto věříme, že pochopíte naši nutnost přeměnit přímý prodej v kanceláři na Malém náměstí 2, v Prachaticích, po nějakou, zatím neurčitou, dobu, v internetový prodej, případně telefonické objednávky.  

Co z toho vyplývá?

Od 31.10.2020 opouštíme prostor naší dosavadní kanceláře a přecházíme na prodej přes internet a naše další kontakty. Od 1.11.2020 budeme v dosud stejných časech přítomni u svých počítačů a telefonů, abychom vyřídili vaše cestovní požadavky, které jsou nyní téměř nulové. Pokud bude potřeba osobního kontaktu, počítáme s tím, že po vzájemné dohodě se rozjedeme my za vámi, nebo sdělíme, kde se můžeme společně setkat.

S plánovaných zájezdů Bad Füssing se 10.10.2020 ruší z německé strany (ČR je pro ni rizikovou oblastí), zatím ve hře zůstává adventní zájezd 05.12.2020 a snad i 27.02., 27.03., 24.04.2021, zda se uskuteční či nikoliv poznáme s přicházejícím časem.

Rovněž pobyt v Maďarském Sárvaru v termínu 15.11.-19.11.2020 je zatím otevřený, vše se uvidí co bude na konci října.

Nic dalšího zatím neplánujeme, pokud bude v příštím roce situace příznivá, rádi bychom obnovili Kalábrii nebo jiný zájezd k moři, o všech našich plánech a návrzích budete, jako naši klienti, včas informováni.

Ještě jednou vám děkujeme za dosavadní přízeň, objednávky, pochopení i přátelství a přejeme ať se vám vyhnou všechny viry, bacily, bakterie i jiné neduhy a naopak dobrá nálada a radost ať vás neopouští. Myslíme na vás a doufáme v další společné setkání na příjemné cestě.

Ze srdce vás zdraví Helena Svobodová a Hynek Hladík, M+D.

Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                      

Dobrý den,

Váš dopis bereme na vědomí, je nám smutno z tohoto sdělení a doufáme že se situace změní natolik že se opět vrátíme do předchozího stavu. Stále zůstáváme s Vámi ve styku pomocí internetu a nejsme od sebe tak vzdálení aby nám to bránilo v osobní setkání. Věříme,že se situace srovná a budeme spolu s Vámi opět radovat z Vašich akcí. Vždy jsme se těšili na setkání s Vámi a pevně věříme, že budeme v různých akcí spolu pokračovat. Odluku vydržíme!

Zdravíme z Hor a přejeme oběma pevné zdraví což v této době je to nejdůležitější.

Hezké dny  Tomáškovi

Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Moc vám děkujeme za dosavadní krásné chvíle, které jste pro nás připravili a budeme věřit že se klidná doba vrátí a zase sejdeme. Přejeme hlavně moc zdraví a dobrou náladu. Rundovi​

Dobrý den,

Váš dopis bereme na vědomí ,je nám smutno z tohoto sdělení a doufáme že se situace změní natolik že se opět vrátíme do předchozího stavu.Stále zůstáváme  s Vámi ve styku pomocí intrnetu a nejsme od sebe tak vdálení aby nám to bránilo v osobní setkání.Věříme,že se situace srovná a budeme spolu s Vámi opět radovat z Vašich akcí.Vždy jsme se těšili na setkání s Vámi a pevně věříme ,že budeme v různých akcí spolu pokračovat.Odluku vydržíme!

Zdravíme z Hor a přejeme oběma pevné zdraví což v této době je to nejdůležitější.

Hezké dny  Tomáškovi

Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Dobrý den paní Svobodová,

já moje žena děkujeme za vše, co jste pro nás dopusud udělala.

Doufáme, že to bude příští rok s tím cestováním lepší a že se nám společně zase něco podaří.

Ještě jednou děkujeme a zdravíme Vás i Hynka.  

Jiří a Blanka Gajdošovi    

aktualizováno: 23.11.2022 09:52:25