DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pražská botanická zahrada

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

TROJA – BOTANICKÁ ZAHRADA SKLENÍK FATA MORGANA

    

Unikátní tropický skleník není jen nahodilou sbírkou tropických rostlin, ale jde o realistické napodobení skutečných přírodních společenstev vybraných oblastí. Proto v expozicích nechybí dřeviny, liány, zástupci nejtypičtějších čeledí, epifyty, cibuloviny, ale i trávy nebo parazitické rostliny. Vnitřní expoziční prostor skleníku je rozdělen stěnami na tři části s odlišnými teplotami a vlhkostí.První část je polopouštní, druhá a zároveň největší představuje biom nížiného tropického deštného pralesa a poslední nejmenší je speciálně chlazená a ukazuje rostlinný život vysokých tropických hor. Veškeré výsadby jsou členěné i geograficky, podle kontinentů.

Termíny: 
dle dohody
Cena: dle dohody

Cena zahrnuje: vstupenku, dopravu včetně parkovacích poplatků a čekání, delegáta a dárek M+D. Pro zájemce vždy nějakou procházku částí Prahy. Při opakovaném zájezdu stejným objednavateleme trasy nebudeme opakovat.

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2022

aktualizováno: 23.11.2022 09:52:25