DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Dovolená se psem

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

UŽIJTE SI DOVOLENOU S PEJSKEM

Dovolená se psem je nyní dostupnější díky našim pobytovým programům. U téměř 80% všech našich pobytů v Česku a Slovensku je povolen pobyt se zvířetem (pes - pokojová rasa, kočka, ap.). Dovolená, na kterou můžete s pejskem je označena u konkrétního pobytu (piktogramem), současně je u pobytu i uvedena výše poplatku za psa. Za pejska si po celou dobu pobytu odpovídáte. Na dovolenou mu nezapomeňte přibalit potvrzení od veterináře (ne starší 3 dnů), že je váš mazlíček zdravý, platný očkovací průkaz (na vzteklinu a psinku).

Pes bude s vámi na pokoji, není mu však zajištěna strava. Při dovolené se psem je Vašim mazlíčkům zakázán pohyb v restauraci a jídelně. V případě psa velké rasy je třeba pobyt předem konzultovat s ubytovatelem.

Pro dovolenou v zahraničí musí mít každé zvíře evidenční čip nebo tetování a pas (Pas zvířete v zájmovém chovu), více info o cestování se psem se dozvíte v cestovní M+D agentuře.

Pro pobyt se psem platí obecně známá pravidla:
• pes musí mít platná veškerá povinná očkování
• pes nesmí rušit klid ostatních ubytovaných hostů
• pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek
• pes se nesmí volně pohybovat v prostorách a okolí hotelu
• pes musí být zajištěn náhubkem
• majitel zajistí po svém miláčkovi úklid exkrementů

V případě nedodržení těchto zásad může provozovatel hotelu požadovat i vyšší poplatek a v případě ohrožení ostatních klientů a personálu hotelu, nebo při poškozování zařízení hotelu může pobyt takovémuto zvířeti zakázat.

© Hynek Hladík 2007 - 2022

aktualizováno: 23.11.2022 09:52:25