DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

SENIOŘI +50‚ +55. +60

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

SENIOŘI +55

Neberete ještě důchod? Nevadí! Jestli je Vám víc než 55, ať už důchod berete nebo ne, tahle stránka je právě pro Vás.

Tato nabídka Vám nevyhovuje, nebo je stránka prázdná? Nevadí přijďte si vybrat do naší cestovní M+D agentury! Přišly nám první nové katalogy na rok 2019 (CK KOVOTOUR, ČEDOK, EXIM TOURS, VÍTKOVICE TOUR a dalších), v některých jsou výhody pro seniory uvedeny, někde je ovšem jiná věková hranice než 55 let. 

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Dovolená pro zralý věk od 50 let jsou speciální pobyty zaměřené pro seniory. Dovolená pro seniory jsou výhodně sestaveny a obsahují balíčky zdarma, které jsou normálně zpoplatněny. Dovolená pro zralý věk je tak cenově velice výhodná, platíte méně a dostáváte více! Dovolená pro zralý věk má vytvořené výhodné podmínky pro seniory od 50 let - včetně doprovázených dětí do 15 let v období mimo hlavních školních prázdnin a silvestrovského termínu (není-li uvedeno jinak).

 

Dovolená pro zralý věk výhody:

ZDARMA VEČEŘE nebo oběd - Dovolená s plnou penzí je za cenu pobytu s polopenzí, příp. pobyt s polopenzí je za cenu pobytu se snídaní.
ZDARMA až 3 DNY - Pobyt se stravou v délce 7 nocí je za cenu 6 nocí, příp. pobyt se stravou v délce 14 nocí je za cenu 11 nocí.
ZDARMA PŘÍPLATKY - Neúčtuje se příplatek za neobsazené lůžko v pokoji, rekreační poplatek, příp. poplatek za pobyt s pejskem, je-li povolen.
ZDARMA DÍTĚ DO 5 LET (na lůžku rodičů nebo na přistýlce, je-li k dispozici) se stravou a SLEVA 50% do 15 let
ZDARMA TŘETÍ DÍTĚ DO 15 LET
- v doprovodu dvou platících seniorů (pobyt vč. stravy).
ZDARMA 1 KÁVA nebo ČAJ  -
je podávána každý pobytový den v době od 15 do 16 hod.
VYČLENĚNÉ POKOJE
- v klidové části ubytovacího zařízení. Není-li v hotelu výtah, jsou pokoje v přízemí, příp. v 1. patře.
PROTISKLUZOVÁ ÚPRAVA - koupelny a WC (jsou vybaveny protiskluzovou podložkou, příp.úchytovým madlem). ODVOZ OSOB A ZAVAZADEL - k autobusové (vlakové) zastávce v příp. požadavku zajistí za poplatek ubytovatel.

© Hynek Hladík 2007 - 2022

aktualizováno: 23.11.2022 09:52:25