DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pražská ZOO

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

TROJA – ZOOLOGICKÁ ZAHRADA

   

Pražská zoologická zahrada se v posledních letech, zejména po katastrofální povodni v srpnu 2002, zcela změnila. Vyrostla celá řada nových pavilonů, další byly zrekonstrovány. Člověk již není oddělen od zvířat mřížemi, zvířata jsou mnohdy v prostředí podobném jejich domovině. To platí především o mimořádném pavilonu Indonéská džungle. Spousta diváků strávila v minulosti řadu chvil u počítače či televizní obrazovky sledováním přímých přenosů ze života v pavilonu goril. Zajímavé jsou pavilony velkých savců či kočkovitých šelem, průchozí voliéry, pavilony lachtanů a tučňáků. Děti mohou navštívit dětskou ZOO v dolní části zahrady. Použít můžete vláček či lanovku.

Termíny: dle dohody
Cena: dle dohody

Cena zahrnuje: vstupenku , dopravu včetně parkovacích poplatků a čekání, delegáta a dárek M+D. Pro zájemce vždy nějakou procházku částí Prahy. Při opakovaném zájezdu stejným objednavatelem trasy nebudeme opakovat.

© Hynek Hladík 2007 - 2022

 

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2020

aktualizováno: 23.11.2022 09:52:25