DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Dovolená pro zralý věk (od 50 let)

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Dovolená pro zralý věk od 50 let jsou speciální pobyty zaměřené pro seniory. Dovolená pro seniory jsou výhodně sestaveny a obsahují balíčky zdarma, které jsou normálně zpoplatněny. Dovolená pro zralý věk je tak cenově velice výhodná, platíte méně a dostáváte více! Dovolená pro zralý věk má vytvořené výhodné podmínky pro seniory od 50 let - včetně doprovázených dětí do 15 let v období mimo hlavních školních prázdnin a silvestrovského termínu (není-li uvedeno jinak).

 

Dovolená pro zralý věk výhody:

ZDARMA VEČEŘE nebo oběd - Dovolená s plnou penzí je za cenu pobytu s polopenzí, příp. pobyt s polopenzí je za cenu pobytu se snídaní.
ZDARMA až 3 DNY - Pobyt se stravou v délce 7 nocí je za cenu 6 nocí, příp. pobyt se stravou v délce 14 nocí je za cenu 11 nocí.
ZDARMA PŘÍPLATKY - Neúčtuje se příplatek za neobsazené lůžko v pokoji, rekreační poplatek, příp. poplatek za pobyt s pejskem, je-li povolen.
ZDARMA DÍTĚ DO 5 LET (na lůžku rodičů nebo na přistýlce, je-li k dispozici) se stravou a SLEVA 50% do 15 let
ZDARMA TŘETÍ DÍTĚ DO 15 LET
- v doprovodu dvou platících seniorů (pobyt vč. stravy).
ZDARMA 1 KÁVA nebo ČAJ  -
je podávána každý pobytový den v době od 15 do 16 hod.
VYČLENĚNÉ POKOJE
- v klidové části ubytovacího zařízení. Není-li v hotelu výtah, jsou pokoje v přízemí, příp. v 1. patře.
PROTISKLUZOVÁ ÚPRAVA - koupelny a WC (jsou vybaveny protiskluzovou podložkou, příp.úchytovým madlem). ODVOZ OSOB A ZAVAZADEL - k autobusové (vlakové) zastávce v příp. požadavku zajistí za poplatek ubytovatel.

© Hynek Hladík 2007 - 2022

aktualizováno: 23.11.2022 09:52:25